Fotokool

Üksildane ja metsik Ameerika lääs

Retk võimsaimatel maastikel ja põnevaimatel kultuuriradadel Ameerika metsikus läänes toimub 3. - 16. november 2019 (14 päeva).
Reisijuht Kaupo Kikkas on Ameerikas aastate jooksul korduvalt reisinud ja otsinud välja kõige paremad palad ning erilisemad paigad.
Osavõtutasu 3 650 eurot, millele lisanduvad lennupiletid Tallinn - Las Vegas - Tallinn ca 950 eurot. Lennupiletid võib soovi korral ka reisiga liituja ise osta.

•    2 suurt mugavat maastikuautot ning vaid 6 reisijakohta! 
•    Personaalne reisistiil ja väike mobiilne grupp võimaldab kulgeda mõistlikus rütmis. 
•    Unikaalsetes paikades, eemal linna- ja turismikärast, on lisaks fotoklõpsule aega kuulatada, selili visata ning heita pilk nii taevasse kui ka iseendasse.
•    Meie teele jäävad nii Põhja-Ameerika kõrgemad tipud ja sügavaimad kanjonid. Tühja maantee melanhoolia ja selge Linnutee sära üksildases kõrbes keset eikuskit, aga ka kummituslinn Bodie ja patuse ajalooga vana Las Vegas.

See on eriline retk väga väiksele grupile, kuhu müüme vaid 6 kohta. Transpordivahenditeks on kaks suurt ja mugavat maasturit. Reisi fookus on loodusel, kultuuril ja selle talletamisel. Peamisteks märksõnadeks aeg ja kvaliteet. Tempo, mis on mõistlik, et jõuaks näha, kuulda, nuusutada ja tunda. Ning kvaliteet, mida võimaldab väike seltskond ja palju näinud reisijuht, kes teab täpselt, kuhu tee viib. Kaupo Kikkas on metsikus läänes aastate jooksul korduvalt reisinud ja otsinud välja kõige paremad palad ning erilisemad paigad. Me ei kihuta reisibussiga mööda vaatamisväärsusi ja muuseume, vaid naudime kõrbe vaikust päikesetõusul ning kondori lendu mägedes. Tegu ei ole ellujäämisretke või professionaalse fotograafiretkega, vaid reisiga inimesele, kes tahab kogeda ainulaadset kohatunnet ning näha ja mõista loodust ning kultuuri.

Oleme veendunud, et kõik, kes sellise reisi eeliseid hinnata oskavad, saavad sellelt reisilt kaasa tugeva emotsiooni ning kustumatud mälestused.

Reisi korraldaja Amazonas Reisid OÜ

Täpsem info ja registreerimine https://amazonas.ee/usa-metsik-laas

Koolituse info:

3650€

3.november - 16.november