Fotokool

Pildi autor Kaupo Kikkas | Allikas "Sfäär-20"

"RÄÄKIVAD PILDID" Kaupo Kikkase e-loeng

Vabandame! ZOOMi grupp on täitunud. Huvilistel teatada soovist osaleda info@eestifoto.ee. Koha vabanedes saadame Teile vahetult enne toimumist loengu lingi.

„Et natukenegi leevendada seda juba aasta kestnud ja loodetavasti peatselt lõppevat piiranguaega, kus on palju isolatsiooni ja stressi,  millal ka lihtsad asjad nagu pildistamine, võib osutuda märksa keerulisemaks kui tavaelus, otsustasin jagada teiega natuke oma mõtteid ja tükikese hinge ning rääkida mulle olulistest fotodest."  Kaupo Kikkas

"Rääkivad pildid" e-kursus pakub võimaluse näha ja kuulata Kaupo mõtteid talle oluliste piltide kohta. Ta valis 10 fotoajaloos ühel või teisel põhjusel olulist fotot, et avada nende lugu ja vaagida kompositsiooni ning  analüüsida mõju. Loomulikult on iga pildi nägemus subjektiivne ja personaalne, nii ka lood ja analüüs nende taga. Ometigi on aastatega välja koorunud kõige olulisemad kihistised, miks mõned fotod ja autorid muutuvad ajas aina olulisemaks ja teised kaotavad oma tähenduse. Analüüsimisele tulevad teiste seas autorid nagu Henri Cartier Bresson, Ansel Adams, Arnold Newman, Edward Weston jt.

Toimumisaeg: T 23.3.2021 kell 18:00
Koht: ZOOM
Loeng on registreerinutele tasuta

Koolituse info:

0€

23. märts

A. Lauteri 7C Tallinn 10145