Uudised

Apple sulgeb suvel fotode striimimise teenuse

30 mai 2023

Apple teatas oma kodulehel ja saatis ka kõigile kasutajatele reedel meilitsi teavituse, et sulgeb käesoleval suvel My Photo Stream teenuse. 

"My Photo Streami pildid on kindlasti sinu ühes või teises seadmes originaalidena olemas, seega sa ei kaota selle protsessi juures ühtegi pilti," märgib Apple. 

Apple support lehel seisab hetkel kuupäev 26. juuli 2023, alates sellest kuupäevast uusi pilte My Photo Streami üles laadida ei saa, küll aga on juba olemasolevad fotod allalaadimiseks saadaval veel 30 päeva jooksul. Apple esindaja soovitab need iCloud Photos teenuse alla kolida. 

Loomulikult ei kustuta Apple fotosid ja videosid sinu telefonist või sülearvutist, kuid pilvest My Photo Stream teenuse alt on need siiski eemaldatud alates 25ndast augustist ning edasine sünkimine välja lülitatud. 

My Photo Stream on samuti pilvepõhine teenus, mis lanseeriti iCloudiga samal ajal aastal 2011. Tasuta teenus hoidis sinu failid sünkroniseerituna igas sinu Apple seadmes korraga. Pildifaile või videoklippe sai talletada maksimaalselt 1000. Selle teenuse on tänaseks peaaegu täielikult välja vahetanud iCloud Photo Library. 

Lisainfot loe Apple kodulehelt.

 

Enriika Vunk

uudised@eestifoto.ee