Uudised

Canon 5DS hind kukkus 60% võrra

15 oktoober 2020

Fotograafia veebikülg B&H müüb 50-megapiksliseid Canon DSLR kaameraid käesolevast nädalast üle poole soodsamalt kui nende algne letihind.

Mudelid EOS 5DS ja EOS 5DS R on turule tulnud 2015. aastal. Peamine kahe mudeli vahe seisneb selles, et madalpääs-kärpimisfilter parandab täiseraldusvõimega piltide selgust ja teravust nii, et moonutuste tekkimise risk on minimaalne, muutes mudeli EOS 5DS R heaks valikuks neile, kes pildistavad õues või reguleeritud stuudio tingimustes (allikas: canon.ee).

Osta saad bhphotovideo.com lehelt:

  • Canon EOS 5DS – 3150 euro pealt on hind kukkunud umbes 1100 euro peale.
  • Canon EOS 5DS R – 3320 euro pealt on hind kukkunud umbes 1270 euro peale.

B&H leht on Canoni ametlik edasimüüja, kuid kaamerat ostes tuleb arvestada, et Eestis lisandub sellele hinnale ligi 300 eurone lisatasu maksude näol ning umbes 30 eurone postikulu. Lehelt saab eraldi juurde osta ka pikendatud garantii kaheks või neljaks aastaks.

Eesti keeles saad lisainfot Canon EOS 5DS kohta näiteks Overalli kodulehelt ja Canon EOS 5DS R kohta siit. Viimane neist maksab Overallis täna 2795 eurot.

Seda, kui pikalt B&H veebilehel soodushind kehtib, ei avaldata, vaid soovitakse huvilistel hea pakkumine kohe endale napsata. Tõenäoliselt langeb antud kaamerate hind peagi ka Euroopa turul.

 

Allikas: diyphotography.net

 

 

Enriika Vunk

uudised@eestifoto.ee