Uudised

Eestifoto alustab oktoobris uute kursustega

11 september 2019

Oktoobris algavad Eestifoto koolis kaks põhjalikku kursust, lisaks saab osaleda Kaupo Kikkase portfoolio analüüsis ja päevases makrofoto töötoas koos loodusfotograaf Urmas Tartesega.

"Pilti saab teha ka kohvipurgiga, kui sul on vastavad oskused olemas," julgustab Eestifoto koduleht kõiki pildistamise entusiaste kursusel osalema. Õppejõududeks on Eesti fotomaastiku tipud nagu Annika Metsla, Aivar Pihelgas, Kaupo Kikkas, Urmas Tartes ja mitmed teised. Neljapäeviti toimuv algajate koolitus algab 3. oktoobril ja laupäevase kursuse esimene koolitusepäev on 5. oktoobril, kursus kestab kaks kuud. Registreeruda saad siit  (neljapäeviti) või siit (laupäeviti).

Edasijõudnud pildistajale võiks huvi pakkuda 16. oktoobril toimuv portfoolio analüüs, kus Kaupo Kikkas analüüsib individuaalselt iga osaleja seniseid töid, jagab nõuandeid ja suunab oma stiili ja nägemuse loomisel. "Meie tõejärgsel ajastul on aina olulisem valida hoolikalt oma teadmiste allikat, eriti fotograafias, mis on nii subjektiivne kunst" ütles Kikkas. "Loodan, et saan lähtuvalt oma tööst ja just Eesti kontekstis anda inimestele olulist ja arendavat tagasisidet." Töötuppa saad registreeruda siit.

Makrofoto huvilised saavad kokku 27. oktoobril Urmas Tartese töötoas, mille raames võtab grupp ette retke Põhja-Kõrvemaa loodukaitsealale, kus pildistab sügiseselt hääbuvat loodust ja makromaailma. Registreeru siit.

 

Enriika Vunk

uudised@eestifoto.ee