Uudised

Uus rakendus saadab fotod automaatselt pildil olijatele

27 mai 2023

Pixend on uus startup, mis väidab, et nende nöotuvastuse tehnoloogia on võimeline automaatselt pilte saatma kõigile pildil olijatele.

Pixend esindaja sõnul suudab rakendus pildid kohale toimetada vaid sekundeid hiljem peale foto tegemist ning täpsusega 99%. Ülesehitus on lihtne, kõik, kes soovivad teenust kasutada, peaksid rakenduse alla laadima ning sealtkaudu endast selfie tegema. Sisuliselt ongi kõik.

Hetkel on Pixend saadaval tasuta, kuid plaanis on luua maksuline pro versioon, mis sobiks kasutamiseks just fotograafidele. "Kujutage ette kaunist, hästi õnnestunud fotot ja nüüd kujutage ette, et seesama persoon saab oma foto kätte sekunditega ilma, et peaks selleks ekstra tegevusi tegema - see ongi Pixend Pro maagia," reklaamib ettevõtte esindaja. Ehk siis ei mingeid hetkedele vahelesegamisi, ei mingeid nädalateviisi ootamisi, isegi ei mingeid albumites skrollimisi - lihtsalt tee pilt ja saada.

Hetkel teeb ettevõte koostööd Canoniga, et selle kasutaja saaks lähitulevikus rakendust kasutada ja üle wifi fotod otse soovijatele toimetada.

Tasuta rakendus on saadaval siit: Apple App Store ja veebiversioon siit: Pixend.app. Pro versiooni kohta on info peagi saadaval.

 

Enriika Vunk

uudised@eestifoto.ee