Fotokool

VALGUSMAALINGU MEISTRIKLASS

Valgusfotograafia meistriklass on mõeldud huvilisele kes sooviks süvendada oma teadmisi ja oskusi valgusmaalingute vallas. Tutvume lisaks tavapärastele valgusmaalingu tehnikale põhjalikumalt sellise moodsa digitaalse vahendiga nagu Pixelstick. Õpime valgusmaalingu mustrite koostamist ja nende kasutamist nii fotograafias kui timelapse video tegemisel. 

Meistriklassi programm koosneb kahest osast hõlmates nii teoreetilist kui praktilist osa. Alustame vahendite ja võimaluste tutvustamisest, valgusmaalingu planeerimise ja ettevalmistusega seonduvast ning liigume seejärel edasi maalingu teostuseni. Pärast istume veel korra maha ja analüüsime saadud tulemusi ning näitame kuidas neid töödelda arvutis Photoshop programmi baasil. 

Teoreetiline osa ja töötluskoolitus leiab aset Eestifoto stuudios ja praktiline osa lähedal asuvas pargis. Osalejate arv on piiratud 10 inimesega tagamaks efektiivsemat tulemust ja piisavat fokusseeritust. 

Meistriklassi juhendab kogemustega fotograaf ja valgusmaalija Argo Argel. Koolitus sobib kõigile, kes on juba oma kaamerat tundma õppinud ja soovib katsetada valgusmaalingu poolt pakutavaid uusi võimalusi fotograafia või filminduse vallas. 

Osalejatel palume kaasa võtta statiiv ja kaamera.

Lektor: Argo Argel
Aeg ja kestvus: 29. jaanuaril kell 18:00, kestus orienteeruvalt kuni 4 tundi
Toimumispaik: Eestifoto stuudio
Kursuse hind: 85 €

Koolituse info:

85€

29.jaanuar

A. Lauteri 7C Tallinn 10145